Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulókártya programok Windows...

Tanulókártya programok Windowsra és Androidra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan programot keresek, amivel számítógépen készíthetek tanulókártyákat és Androidos eszközön használhatom.

Fontos szempont, hogy képet is lehessen társítani és ingyenes legyen. Quizletre regisztráltam, de ott sajnos a saját kép feltöltéséhez prémium account kell... :/ Valami alternatíva?



2015. jún. 27. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Anki
2015. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét.


Megkérdezhetem, hogy Te melyik nyelvet tanulod? :)

2015. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ankira rátaláltam, csak kissé belekeveredtem a beállításaiba. :S

Ugye az Anki valami algoritmus alapján dobálja vissza a szavakat. Ha egy nap gyakorolt az ember a program szerinti eleget, akkor aznap többet nem enged. Én viszont úgy szeretnék tanulni, hogy akkor, amikor van időm és akkor sokat.

Esetleg ezt sikerült kiküszöbölnöd? Vagy a program alapbeállításai szerint tanulsz? :)


Angolt tanulok! :) Te?

2015. aug. 24. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!