Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az a képdésem hogy hány...

Az a képdésem hogy hány ponntal lehet bejutni szobafestői (piktor) középiskolába?

Figyelt kérdés
Vagy van e olyan oldal ahol meg lehet nézni hogy tavaly milyen pontokkal jutottak be? Mert nekem 60.55 pontom van a 100-ból és nem tudom hogy szobafestőnek felvehetnek e vagy van e esélyem rá?

2015. jún. 28. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most vicc?
2015. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet bejutni?
2015. jún. 29. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, ennyi írásbeli vizsgaponttal már egy gyengébb gimnáziumba is. De egy-két dolgot nem értek: 1. Hogy jött ki a 0,55 pont? 2. Hanyadikos vagy, hogy neked már megvannak a felvételi pontjaid, mégse leszel most középiskolás? 3. Nem tudok róla, hogy létezne szobafestő (pláne idegen szóval piktor) középiskola, az legfeljebb szakképző iskola lehet, de az nem minősül középiskolának. Oda viszont boldog-boldogtalant felvesznek.
2015. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ez olyan aki festi tudod a falakat.Most fejeztem a nyolcat.A 60.55 pont úgy jött ki hogy bele van számítva a 4 évi bizonyítvány eredményei tehát 5,6,7,8.Csak nem tudom talán felvesznek
2015. jún. 29. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most fejezted be a 8.-at, akkor már fel kellett, hogy vegyenek valahova.
2015. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd az még most dől el hétfőn
2015. jún. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!