Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van diszgráfiám és erről...

Van diszgráfiám és erről szeretnék papírt, hogy megkapjam a felvételihez a többletpontot mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De már voltam vizsgálaton és van papírom róla, hogy nekem ilyenem van de ezt nem fogadták el és nem tudom akkor milyen papír kellene
2015. júl. 1. 15:39
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Keresd fel újra az orvost, aki kiadta, és kérdezd meg tőle, hogy ilyenkor mi van.
2015. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az orvost, aki kiadta nehezen fogja megtalálni, ugyanis a diszgráfia nem betegség, és az orvosnak annyi köze van hozzá, mint a piacon a kofának.

Ki állította ki a szakvéleményt és ki nem fogadja el?

2015. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is diszgráfiás vagyok és 2 éve érettségiztem, szóval szólok, hogy pluszpont nem jár érte! Két kedvezményt vehetsz igénybe:


1. Nem kapsz pontlevonást a helyesírási hibákért

2. Kapsz + 30 percet az érettségi megírására!


Bár én nem használtam ki ezt a lehetőséget, mert nem igazán izgatott, így is minden 90%+ lett, de ezek járnak, az érettségi biztos magyarázta el

2015. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Én nem értem, miért kellene ezért bárkinek is többletpontot kapnia...

(Ez nem a Kérdező ellen irányul, hanem a rendszert nem értem.)

2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De jár érte plusz pont, méghozzá 40, esélyegyenlőség címén, azért, mert akinek tanulási nehézsége van, (akinek nincs, az ezt nem tudja átérezni), annak sokkal nagyobb erőfeszítést igényel ugyanazt az eredményt elérni.
2015. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sokat olvastam róla és adhatnak többlet pontot például itt is

[link]

2015. júl. 1. 16:26
 8/11 A kérdező kommentje:
hatodik válaszolónak köszönöm de nem tudnál segíteni hogy ezt a papírt hol tudom megszerezni ?
2015. júl. 1. 16:28
 9/11 A kérdező kommentje:
amit elsőre beküldtem papír rajta volt az orvos véleménye és a vizsgálat eredménye és persze a személyes adataim is
2015. júl. 1. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Orvos véleménye nem lehet rajta, miről beszélsz?! Írd ide szó szerint, mit állapít meg a szakvélemény, mit javasol és milyen munkakörű aláírók, pecsét szerepelnek rajta.
2015. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!