Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom sok ilyen kérdés van,...

Tudom sok ilyen kérdés van, de hónapokkal ezelőtt feltöltöttem dokumentumot a felvire és még mindig csak feldolgozás alatt van. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen dokumentumról van szó?

Nekem a tanári alkalmasságihoz szükséges motivációs levél és önéletrajz van még feldolgozás alatt, de szerintem ezeknél nem kell parázni.

Ha pedig érettségi vagy középiskolai bizonyítványról van szó, akkor csak légy türelmes, szépen fokozatosan feldolgozzák mindenkiét.

2015. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A bizonyítványok fel vannak dolgozva. Az orvosi meg tüdőszűrő papír nincs még mindig. (hónapok óta)
2015. júl. 2. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt nem kell aggódni. Valószínű azokat hagyják utoljára.
2015. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! Még annyi,hogy fel kéne töltenem egy papírt alkalmasságihoz de várakozás feltöltésre, így nem tudom. Ilyenkor mit csináljak?
2015. júl. 2. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos nem tudok segíteni, kérj segítséget az ügyfélszolgálattól. Szerintem telefonon érdeklődj efelől, mert az én esetemben 8 napot vett igénybe az, hogy válaszoljanak egy e-mailre, annyi idő meg már nem maradt.
2015. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy is telefonon intézném. De azt is lehet, hogy postán elküldöm nem? Amit nem töltöttem fel, azt lehet postán is gondolom
2015. júl. 2. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet postai úton is.
2015. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!