Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábori vetélkedő?

Gólyatábori vetélkedő?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat ,hogy ideírok de gondoltam itt többen felfigyelnének rá, meg nem is tudtam ezt hova kéne ezt a kérdést leginkább besorolni. Szóval középiskolás gólyatábor szervezői között vagyok és vetélkedőre kellenének ötletek, szóval aki volt már gólyatáborban (KÖZÉPISKOLAIBAN) az leírhatná ,hogy náluk mik voltak meg mi tetszett neki ott:)

Előre is köszönöm!:)



2015. júl. 4. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Nem voltam :/
2015. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé inkompetens szervező vagy, ha ezt gyakorikerdeseken kérdezed meg. Komolyan nem értem, hogyan választják ki nálatok a szervezőket, ha nem feltétele a bekerülésnek az, hogy egy alap vetélkedőt magadtól megszervezz??
2015. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Harcipuszi :D

Eleinte ódzkodtam tőle, de igazából tök vicces játék :D

De sportprogramok vagy vetélkedők, tombola, ha szakközépiskola akkor a szakokhoz kapcsolódóan vetélkedő vagy activity. Ha vízpartra mentek lehet vízi vetélkedő (labdadobálás, vigye egy tollasütőn a labdát, stb.).

Kreatívkodj kicsit :D

2015. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!