Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen rendőri beosztottságot...

Milyen rendőri beosztottságot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Igazából nem az ilyen utcai, igazoltató rendőrökre gondolok. Inkább ilyen hivatali beosztottságra. Nemsokára választanom kell, hogy merre toább, s inkább erre az irányra tekintgetek. Tanulás NEM számít. (Fontos lenne, hogy a testnevelést ne vegyék figyelembe.:S)
2010. márc. 3. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig úgy tudom hogy az RTF minden szakára kell a tesi és minden szakán van alkalmassági vizsgálat. Nézd meg hogy milyen szakok vannak és az érdeklődésednek legmegfelelőbbet érdemes választani..
2010. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Te jó ég... oké, hogy a rendőrvicceknek is meg kell születni valahogy, de ez a kérdés... :P Fogalmad sincs róla, mi az a rendőrség, ugye?
2010. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nmtudsz válaszolni, NE válaszolj.
2010. márc. 4. 13:11
 4/8 anonim válasza:
48%

Tudod az már régen volt, hogy aki ne tanul tovább az a rendőr.

Az előttem szóló nem véletlenül írta, amit írt.

Ha egy rendőri jelentést, vagy jegyzőkönyvet ilyen igényességgel írsz meg, gyorsan az utcán találod magad.


Nem beosztottság, beosztás. Úgysem te fogod eldönteni, esetleg szerencséd lehet, hogy pont lesz üresedés abban a beosztásban, amit szeretnél. Na meg ha alkalmas leszel rá.

Helyesírásod, fogalmazásod alapján nem nagy eséllyel indulsz.

Fizikai felmérő elég kemény mind az RTF-en, mind a rendészeti középiskolában.

2010. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bazeg, azthiszed, hogy itt odafigyeltem a fogalmazásra? Azért egy munkahelyen tök más, amúgy a helyesírossommal semmi gáz nincs, szal fogd be!
2010. márc. 5. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most a rendészeti szakközépiskolába felvételiztem,tesiórák itt vannak,meg a bekerüléshez is teljesíteni kell egy fizikai felmérésen,2000m futás+4 választható gyakorlat:

[link]

Az RTF-en nem tudom hogy mennyire sok a tesióra,de van az biztos,meg itt is meg kell felelni egy fizikai felmérésen. Viszont van egy szak,a rendészeti igazgatási-biztonsági szakirány,itt lehet hogy nincs is tesi,de nem 100%.Amúgy ez az egyetlen olyan szak,ahová mehetsz ha levelezőre akarsz járni.A többi levelező szakra csak azok mehetnek,akik már eleve a rendőrségen dolgoznak.Ez mondjuk fizetős képzés... :

[link]


Ja és azt még kiemelném,hogy én úgy tudom,hogy a rendészeti igazgatási alapszakon belül csak a BIZTONSÁGI szakirányra mehetnél(a többi az csak "belsősök"-nek van úgy tudom.

2010. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyelj kedves kérdező!

Lehet, hogy a helyesírásod más, de amilyen stílusban megnyilvánulsz, ne rendőrnek menj, hanem utcaseprőnek!

Ott nem muszáj emberekkel kommunikálnod.

2010. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Menj már a *****ba avval a 45%-os válaszaiddal.xD
2010. márc. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!