Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu dokumentumok feltölté...

Felvi.hu dokumentumok feltöltésénél eltűnnek amiket feltöltöttem?

Figyelt kérdés
Pár napja 3 dokumentumot töltöttem fel a felvi.hu-ra. Az egyik egy nyelvvizsgát igazoló dokumentum volt, a másik kettő pedig az előalkalmassági igazolás. Na most, én a nyelvvizsgát emelt érettségivel szereztem meg, így mikor pár hónapja feltöltöttem az érettségit ott látszik, hogy megvan a nyelvvizsga is. Amikor azonban az alkalmasságikat akartam feltölteni, észrevettem, hogy nincs ott a nyelvvizsát igazoló dokumentum (szóval lehet, hogy nem elfelejtettem feltölteni, hanem egyszer már eltűnt), úgyhogy biztos ami biztos alapon feltöltöttem még egyszer az érettséginek azt a részét, ahol a nyelvvizsga igazolása szerepel az ahhoz illő opcióhoz. Feltöltöttem az előalkalmasságikat is, mert azt mondták azt is fel kell, de egyik opció sem illett rá, így inkább egy véletlenszerű helyre töltöttem fel (másnak is volt még ilyen problémája, ugyan ezt csinálták). Gondoltam, majd biztos észreveszik, kijavítják... Ezután minden nap ránéztem gyors a felvire, hogy feldolgozták-e már. Erre ma, mikor nézem, látom, hogy eltűnt a nyelvvizsga igazolás, az alkalmassági, és amik fel vannak dolgozva, át lettek rendezve. Most akkor mivan? Miért tűnt el? Azt hittem ha valamit rosszul csinálok, akkor oda lesz írva, hogy megtagadták, de nem volt ott semmi. Most akkor jön a kérdés, hogy mit rontottam el? Vagy semmit nem rontottam el, nem kell külön feltölteni a nyelvvizsgát? Meg mivan az előalkalmasságival, miért nincs ahhoz illő opció? Nem tudom, hogy mások is járnak-e hasonló cipőben, vagy csak nekem gyűlt meg a bajom a felvivel, de valaki, aki már egyszer végig ment ezen a folyamaton, vagy tudja mi a megoldás, annak nagyon megköszönném a segítségét!:) Ja, és bocsánat, ha kicsit nyakatekert lett a kérdés, de jobban nem tudtam megfogalmazni...
2015. júl. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az érettségidbe bele van írva, hogy NYELVVIZSGA, ezért nem kell külön felrakni.
2015. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, ez az amiben nem voltam biztos... Még az előalkalmasságikat kéne kiderítenem, hogy mit csináltam rosszul.:/
2015. júl. 7. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Na az alkalmasságikkal nem te vagy az első, akinek gondja akadt sajnos.
2015. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is már másodjára tűnik el a nyelvvizsga, és még mindig nem dolgozta fel a többit, pedig az érettségi bizonyítványra pár napja már azt írta, hogy feldolgozva...
2015. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megkaptad végül a többletpontokat? Mert én nem, és minden dokumentumom fel van dolgozva.
2015. júl. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!