Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu rosszul feltöltött...

Felvi.hu rosszul feltöltött fájlt hogy lehet javítani, ha még csak továbbítva feldolgozásra a státusza?

Figyelt kérdés
E-indexet kellett volna feltöltenem, azonban nem vagyok benne biztos, hogy rendben felért-e a fájl, ugyanis bénáztam vele kicsit (a feltöltés helyett valami másra kattintottam, erre új ablakban feltett valami kérdést, hogy a fel nem töltött dolgokat csatolom-e) Lehetséges hogy nem csesztem el, de biztosra szeretnék menni. Nem tudom újra feltölteni, nem szerepel a lehetőségek között ez a dokumentumtípus. Leellenőrizni sem tudom, mert még csak feldolgozásra továbbított a státusza.
2015. júl. 8. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondoltál már rá, hogy felhívd a felvit-t?


[link]


Én az érettségi bizonyítványommal voltam úgy, hogy nem tudtam, hogy feltöltöttem-e (a tanúsítványokat töltöttem legutóbb), felhívtam őket, megnézték, és ott volt. Ráadásul 3. csörgésre felvették, szóval azt sem lehet mondani, hogy félórákat-órákat várakoztatnának.


Szóval ennyi. Megnézik, aztán majd mondanak valamit.

2015. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!