Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbukott a batyam meg bukott...

Megbukott a batyam meg bukott matekbol. Tudnatok valami weboldalt ajanlani a tanulashoz? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tesom iden megbukott matekbol, ahogy mult evben is. Most tizenegyedikes.

Tavaly magantanarhoz jart aminek koszonhetoen egy harmassal atment.

De most nem akar magantanarhoz jarni. (tul draga meg kedve sincs) Azt mondta otthon majd tanul minden nap.

Megkerdeztem ot hogy tudok-e neki segiteni, de en meg csak most fogok 9.-be menni. Par egyenletet eltudtam neki magyarazzni de a tobbi mar nagyon nehez.

Tudnatok olyan weboldalakat ajanlani amivel konyebben menne neki a tanulas? (lehetoleg ingyeneset)

Kb milyen kerdesekre azamithat a potvizsgan?

Elore is koszonom a valaszokat! :)



2015. júl. 13. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem akarok bunkó lenni, csak leírom a véleményemet. Ne te akard már megoldani a bátyád dolgait. Miért te raksz ki kérdést ide, miért te mész utána? Miért te akarod neki elmagyarázni? Ő az, akinek "nincs kedve" magántanárhoz járni. Elárulom, tök hülyeség, attól, hogy minden nap tanul otthon, még nem fogja érteni, hiszen 9 hónapig tanulta az iskolában, ahol még tanár is volt, mégis megbukott, nem először.

Arra a kérdésre pedig, hogy mire számíthat a pótvizsgán, nyilván ő tudja a választ, hiszen arra, amit ebben a tanévben tanultak. A tananyagot legalább körülbelül ismernie kell, még ha meg is bukott belőle. Bármit kérdezhet a tanár ezen belül, de nyilván hasonló feladatok lesznek, mint az évközi számonkéréseken. Meg egyébként is, a tesód már tapasztalt pótvizsgázó, akkor könnyedén meg tudja állapítani a tavalyiból, hogy idén mi várható.

Én amondó vagyok, ne te akard helyette megoldani és megtanulni, mert ehhez az kell, hogy ő akarja, és ő csinálja szorgalmasan. Te, aki még el sem kezdted a gimnáziumot, nyilván nem fogsz tudni elmagyarázni neki mindent, mert a feléről még csak nem is tanultál eddig. Nem a te dolgod. A végén még rád hárítja a felelősséget, ha nem sikerül, aztán később is a te hátadon akar majd felmászni.

2015. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beszél angolul, akkor khanacademy.org
2015. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egy tanárt nem helyettesít, sem a szorgalmat, de hasznos lehet. :)

2015. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:

Nincs kedve? Akkor így járt. Ha nem hajlandó tenni a saját jövője érdekében, akkor fölösleges minden erőlködés, legfeljebb te leszel lecseszve, ha nem sikerül neki. Mégis, miből gondolja, hogy amit 10 hónap alatt tanári segítséggel nem sikerült abszolválnia, azt egy hónap alatt önállóan tudni fogja?

Túl drága a magántanár? Menjen dolgozni, nyári munka sok helyen van, abból majd fizeti. Vagy még inkább tanuljon rendesen.

2015. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én válalok magán orát
2020. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!