Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell ehhez még tanúlnom...

Mit kell ehhez még tanúlnom hogy itvel ot dolgozhassak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok egészségügyi szakiskolát végeztem.Ápolási asszisztens vagyok a szakmámban nem volt lehetőségem a kötelező gyakorlaton kívűl dolgozni,mivel nincs meg az érettségim.Nagyon szeretnék Pesten az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézetben dolgozni. Sokan próbáltak lebeszélni de én mindenképpen szeretnék adni egy esélyt magamnak arra hogy bebízonyítsam mindenkinek hogy képes vagyok megállni a helyem ott is. A kérdésem az lenne hogy milyen képesítés kell ehhez? Mivel most gyesen leszek decembertől és tudnék tanulni is akár
2015. júl. 14. 16:54
 1/5 A kérdező kommentje:
óó elírtam a kérdést.. azért remélem a lényeget értitek
2015. júl. 14. 16:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél ott csinálni? Mert nem mindegy, hogy ápolói asszisztens akarsz lenni, orvos vagy pszichológus... Egyébként én elsősorban azt ajánlom, hogy tedd le az érettségit, mivel az elengedhetetlen a továbbtanuláshoz, és ahogy írod, a munkavállalásban is gátol a hiánya.
2015. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
asszisztens szeretnék lenni ezt nem írtam. Igazad van. és köszönöm a válaszod
2015. júl. 14. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Ezesetben tényleg mindenképpen az érettségire készülj fel, érdemes akár esti iskolába járni hozzá, GYES mellett remélhetőleg nem tudjátok majd oldani. Eközben érdemes lehet magával az intézménnyel felvenni a kapcsolatot, mivel ők tudják, hogy milyen feltételek mellett alkalmaznak valakit. Kérdezd meg őket, hogy mi kell ahhoz, hogy ott dolgozhass, és így tudsz készülni a jövőben :) Én sok sikert kívánok hozzá, ne add fel!
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy.:)
2015. júl. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!