Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jógaoktató képzésb...

Meluka kérdése:

Szerintetek jógaoktató képzésbe, vagy gyerekfitness okattó képzésbe vágjak bele?

Figyelt kérdés
Pályát akarok módosítani.Megmondom őszintén eddigi életemben nem volt nagyon a sport jelen,de ezen változtatni akarok életvitelszerűen.Érdekel a jóga, először egy olyan képzésben gondolkoztam,mert jóga közben mindig úgy érzem mint aki "hazaért", minden kerek,úgy érzem alkalmas lennék jógaoktatásra is. Viszont ahogy jobban belemélyedtem, létezik gyerekfitness oktató képzés is,ahol gyakorlatilag játékos formában tart órát az oktató, zenére, gyakorlatilag egy zenés mozgásos gyerekfoglalkozás. Elgondolkodtam, vajon melyikre lenne nagyobb a kereslet? Megyeszékhelyen lakom, van fizetőképes kereslet szerintem. Jógaközpont van pár ,de zenés gyerekfitnessre rákerestem,semmi....efelé húz a szívem. A jógaoktatót még utána is el tudom végezni és fordítva is igaz. De valamit döntenem kell,ezen kattogok egy ideje. Mit gondoltok erről? Végiggondoltam, hány óvoda iskola van a városban és környékén, nem kevés.Köszönöm előre is!!!

#gyerekfitness
2015. júl. 18. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább valami piacképes szakmát választanék a helyedben, amivel nem halsz éhen!
2015. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!