Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megyek el a szalagavatómra...

Nem megyek el a szalagavatómra novemberben. Bunkóság?

Figyelt kérdés

Az osztalyban nincsenek barataim, mert a sulibol is csak egy baratom van, aki a pasim. Nem szimpik azok az emberek es nem akarok penteken delutan es szombaton delelott tancikalni es hallgatni a hulyesegeiket...

Csak ugye a pasim masik osztalyba jar es vele nem tancolhatok a beteg laba miatt. Mas fiuval pedig nem jo.

Feher ruhara nem akarok kiadni 25E ft-ot, mert valsag van itthon. Plusz a fodrasz, ballagasi ruha varratasa, fotos,terem berlese, tanctanar. Kb 60-75E ft lenne, aminek sokkal jobb helye van itthon mint egy unalmas estere elkokteni

A szalagot pedig oda tudjak nekem adni

Ennyire nem erzem jol magam abban az osztalyban.

Osztalytancnak a suliban az a lenyege, hogy a 100 kilos csajok is cicanaciban es melltartoban razzak magukat.

Most irhatjatok, hogy meg fogom banni, buta vagyok, de en tudom mit cselekszem. Egyszeruen velemenyekre vagyok kivancsi ami nem a fentebb irt 2 dologbol all.


2015. júl. 19. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, nem mész...

Mindenki úgy zárja ki magát a közösségből, mentalitása, esze megköveteli.

Ha egyáltalán nem érdekel a közösség, miért érdekel, hogy bunkóság-e nem résztvenni a közösségi életükben?

2015. júl. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz, ne eroltesd. En is rengeteg mindent megbantam az idok folyaman, amit ott akkor ugy gondoltam hogy helyes. De mar nem tudom visszacsinalni. Orulok hogy nem vagyok egyedul. :)
2015. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Majdnem ugyan ez a történetem volt. Én is utáltam az osztálytársaimat, és nem akartam velük ki állni, táncolni, és pénzt sem akartam ebbe adni, így nem mentem el. A legkisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy bunkónak tartottak. Attól én még sikeres vizsgát tettem, és.az volt a célom. Egyébként sem kötelező elmenni a szalagtűzőre.
2015. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fordított helyzetben voltam tavaly. Szerettem az osztályt és nem bántam meg, hogy elmentem, de feleslegesnek éreztem a szalagavatót. Mintha már decemberben az ünnepeltük volna, hogy mindenki sikeres vizsgát tett. Engem a ballagás és az azt követő bankett jobban érdekelt.
2015. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj, felesleges csiricsáré ünnep, ami csak a pénzlehúzásról szól, ahogy te is írtad. Ilyen ruha, olyan fodrász stb.. Az osztálytánc meg mindenhol erről szól, nálunk is erről szólt. Én azt bántam emg h résztvettem.
2015. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ne menj el ha nem akarsz
2015. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!