Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizzek mégegyszer?

Felvételizzek mégegyszer?

Figyelt kérdés
A sulim Magyarországon a top 50 legjobb között van, de talán jobb lenne átmenni egy még erősebbe... tavaly 5,0 volt az átlagom és 6 tantárgyi dícséretet kaptam szóval lehet hogy bejutnék máshova is... :/ de fura lenne megszokni egy új osztályt és órákat utazgatni reggelente... nem tudom mit csináljak 😞 13/l
2015. júl. 19. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 13 éves vagy, akkor 1-2 év van már csak vissza az ált sulidból, nem? Akkor fölösleges len most sulit váltanod. Különben is, megmondom az igazat: Fikarcnyit sem számít, hova jártál általános iskolába, a középiskola az első oktatási intézmény, aminek van valami súlya.
2015. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyolcévfolyamos gimibe járok... 4.-ben felvételiztem...
2015. júl. 19. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:

ha tényleg jó iskola és szereted, ott már vannak barátaid és amúgy elégedett vagy vele, akkor szerintem felesleges

nem az fog számítani, hogy a legeslegjobb középiskolába jártál-e, sőt igazából csak az számít, hogy megtanítsák az alapokat, felkészítsenek az érettségire és hogy szeresd

ha te ezt meg esetleg még kevésnek találod, otthon tanulhatsz mellette mást vagy járhatsz különórára, szakkörre stb

2015. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!