Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti fiatalok, ti tanulta...

Budapesti fiatalok, ti tanultatok egyetemen/főiskolán, vagy középiskola után csak egy OKJ és dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mist milyen munkátok van? Mennyit kerestek vele? Jól érzitek magatokat Budapesten? Bocsi a sok kérdésért, de középiskola után Pestre szeretnék menni, és nincs elképzelésem hogy milyen egyetemre menjek, ezért lehet csak egy OKJ lesz belőle. Milyen OKJ-t érdemes letenni?
2015. júl. 19. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, már nem Budapesten élek, hanem Zürich-ben, de azért leírom!


Mist milyen munkátok van?


Szoftverfejlesztő voltam/vagyok!


Mennyit kerestek vele?


Budapesten bruttó 350. Itt jelenleg bruttó 8250 chf!


Jól érzitek magatokat Budapesten?


Igen is meg nem is! Amikor még Budapesten éltem, szerettem, de most, hogy látom, milyen itt kint, nem tudnék visszamenni!


Milyen egyetemre menjek?


mérnökinformatikus vagy programtervező informatikus szakot nagyon javaslom!


mérnökinformatikát Szegeden és a BME-n, prog. informatikust meg Szegeden és ELTE-n!


Milyen OKJ-t érdemes letenni?


Szerintem csinálj inkább valami piacképes diplomát, de ha mindenképp OKJ-t szeretnél, akkor talán a villanyszerelő jó választás lehet!

2015. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem dolgozom, főiskolán tanulok.

Nagyon jól érzem magam Pesten.



L20

2015. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!