Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten milyen kollégiumi...

Budapesten milyen kollégiumi lehetősei vannak annak, aki OKJ tanfolyamra jár?

Figyelt kérdés

Eddig középiskolai koliban voltam, de egyszerűen nem tudom elviselni, hogy 20 éves létemre megmondják, hogy mikor kell vissza mennem, 16:00 után aláírás kell,hogy kiengedjenek és még az internet is korlátozva van.


Esetleg valaki tudna ajánlani valamit? vagy rendes koli csak az egyetemistáknak jár?!



2015. júl. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig csak középiskolaiba lehet.
2015. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én most mennék koliba szeptembertől, ugyanúgy képzés miatt. Tényleg este 9 korulre mar vissza kell erni?! Most 18 vagyok.
2015. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nalunk volt mindenfele kotelezo program,szakkor...-_- 22:40 volt a vegso " takarodo",addig maaradhatsz kint,de ehhez alairas kell egyxik nevelotol. Minden reggel bejottek fel 10 kor es megkerdeztek mikor mesz suliba (en d.u. jartam, eleg zavaro volt). Este 9kor ellenorzes.ha hetvegen bent voltam nem mehettem ki meg a boltba se , alairas nelkul...viszont akkor nevelo se volt kb bent. Amikor bekoltoztem azt mondtak h van internet. Volt. Csak egy kalap ***. Ja es persze kamerakindenhol, ne h felmenjen valaki is a fou szintre. Amugy jo buli. Ki lehet jatszani a szabalyokat.


Az egesszel az a gaz,h ugye ott laktak a kozepiskolasok is, mint mindenhol...es hasonlo korlatozasban volt reszunk nekunk okjsoknak is ..

2015. júl. 24. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én is középiskolai koliban voltam OKJ-ként, volt "kötelező" heti csoportgyűlés, amiről mindig ellógtunk mert dolgoztunk. ELején puffogtak, de mivel szavalóversenyre mentünk a kolit képviselve és nyertük meg, így nem szóltak annyira.

Hétvégére sokszor kiadták a szobákat, nah azt utáltam, mert szekrénybe mindent össze kellett pakolni. Ha meg maradni akartál, akkor mehettél át más szobába aludni. 10-ig ki lehetett maradni, engedéllyel 11-ig, vagy még tovább.

Internet az kb. nem volt :D volt egy netszoba 3 emeletre, egy idióta f @sz meg nézte mit csinálsz, nehogy leterheld a hálózatot.

2015. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!