Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME építőmérnöki alapképzéshez...

BME építőmérnöki alapképzéshez milyen OSZTV eredményt fogadnak el pluszpontnak?

Figyelt kérdés

OSZTV-n közlekedésépítő kategóriában útépítő és fenntartó technikusként 4edik lettem, az elküldött dokumentumokat a felvinél feldolgozták, de a 30 pluszpontot nem kaptam meg.

Elfogadják egyáltalán ezt a versenyeredményt pluszpontként?

hol tudnám ezt megnézni?



2015. júl. 21. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

"A szakképzésről szóló 2011. évi CLXXXVII. törvény 73. § (2) bekezdésének h) pontja szerint a szakképesítésért felelős miniszter által szervezett Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen elért helyezést és a szakmai vizsga alól való felmentést a verseny szervezője (pl. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, Agrárkamara stb.) által kiadott igazolással kell igazolni."


Ilyen igazolást küldtél be? Egyébként szerintem csak az első 3 helyezett kap pluszpontot, vagy tévedek?

2015. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!