Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugy megerne kollegiumba menni?

Ugy megerne kollegiumba menni?

Figyelt kérdés
Osszesen 2 orat kene oda-vissza utaznom az egyetemre. Pest mellett lakom, 3 fele keppen betudnek jutni az egyetemre, 23-04-ig nem tudnek hazajutni egyedul. Maskor megoldhato lenne. Illetve a kolesz 25 e lenne, a berleteim kijonnem 5 ezerbol.

2015. júl. 21. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az anyagiakat te tudod eldönteni. Nekem is hasonló volt a helyzetem, szerintem nagyon jó kolisnak lenni az első félévben (később is, ha elég simulékony vagy), főleg, ha haza tudsz menni (ha a 4. nap vernek fel hajnali fél 4-kor). Nálunk rengeteg közösségépítő programból maradtak ki azok, akik nem voltak kolisok, szerintem eleinte jól jön, ha sok embert ismersz, és ha nem értesz valamit, akkor oda tudsz menni megkérdezni és nem egyedül kell megérteni.
2015. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!