Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most, hogy tudom a ponthatárok...

Most, hogy tudom a ponthatárokat és beférek oda ahova jelentkeztem mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Az egyetemtől küldenek valami papírt vagy tájékoztatót vagy mi lesz? Kollégiumra mikor kell jelentkezni?
2015. júl. 24. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az egyetemtől emailt, levelet fogsz kapni, amiben a hivatalos felvételi határozat is megtalálható lesz, egyéb fontos információkkal körítve. Infót kapsz majd a gólyatáborról, megkapod a neptun kódod, leírják, hogy mikor lesz beiratkozás, stb. Amíg ez megjön, addig keress a facebookon szaktársakat, keresd meg a szakod vagy a kar csoportját, és ott ismerkedj. Felsőbb évesek oda is szoktak fontosabb infókat kiírni, ezért ez is jól jöhet. A koliba akkor jelentkezhetsz majd, ha már a neptun kódod is megvan.

2015. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!