Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire számítsak a gólyatáborban...

Mire számítsak a gólyatáborban? Milyen feladatok vannak? Tippek, vélemények?

Figyelt kérdés
augusztus elején lesz a gólyatábor, és nagyon beparáztam, mert szerintem arra azért fel kell készülni lelkileg...:D

2015. júl. 26. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Intézményfüggő..
2015. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Fel kell lelkileg készűlni? :D Ohhh ugyan márxd Emlékszem amikor nekem volt. Izgalmas,hisz újj osztály stb... Nekünk fogalalkozások voltak meg verseny feladatok :) Persze ez iskola függő. Van ahol rendesen megszivatnak :D Olyat is hallottam h egy témára épűl fel a tábor... Hátha tudok többet segiteni,melyik suliba mész? :)
2015. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NKE :)
2015. júl. 26. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nincs osztály, te zseni.
2015. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szakok vagy karok szerint voltunk csoportra osztva és délelőttönként iskolabemutató volt, elmondták a hasznos információkat, tájékoztatás, beiratkozás, évnyitó ünnepség és egyetemi polgárrá avatással, stb. délutánonként különböző feladatok voltak délután, sok piálással, nevetéssel, nem volt szívatás, a felsőbb évesekkel jóban lettünk, segítettek mindenben utána, tárgyfelvétel, meg minden. este meg koncertek voltak, bulik, piálás, stb. nálunk nem voltak ilyen durva dolgok, de buliztunk rendesen
2015. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2015. júl. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!