Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jártam egyetemre egy...

Ha jártam egyetemre egy félévet, és most máshova felvettek, akkor beiratkozásnál van plusz teendőm?

Figyelt kérdés
Egy félévet jártam máshova, de nem volt nekem való. Kiiratkoztam és újrajelentkeztem. Beiratkozásnál kell valami extra dokumentumot vinni, vagy valami más esetleg szükséges-e?

2015. júl. 28. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek kéne?
2015. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mittomén, ilyenek, hogy igazoljam, hogy hova jártam, mennyit, felhasznált félévek száma, stb. Te voltál ilyen helyzetben?
2015. júl. 28. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Függetlenek egymástól ezek a dolgok, nem érdekel senkit hogy mit csináltál eddig.
2015. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilatkozni kell az államilag támogatott félévekről, de ezt a nyomtatványt mindenkinek vinni kell beiratkozásra, szal külön nem kell semmit csinálnod.
2015. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a szépen a tartalmas és udvarias választ
2015. júl. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!