Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek Miskolci Egyetem...

Milyenek Miskolci Egyetem kollégiumai?

Figyelt kérdés
Saját vagy barátok/rokonok tapasztalataira lennék kíváncsi.

2015. júl. 30. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Na. Vannak ott zajosabb, és kevésbé zajosabb, lepukkantabb, és kevésbé lepukkant kolik. Általában a gólyákat a rosszabb helyekre szokták berakni.. Van amelyik koliban rendesen megy az őrjöngés, de van, ahol ésszel csinálják és 10 után kimennek a koliból.

Gondolom hallottál már az Uni-Hotelről, az a legdrágább, de a legigényesebb hely az összes közül. Oda gólyák szerintem nem nagyon jutnak be, és a költsége még drágább, ha úgy iratkozol be, hogy nem vettek fel oda.

Viszont nekem azt mondták, hogy ott szinte élet sincs, és elég unalmas a hétköznapokban. Bár ha kifogsz egy jófej lakótársat, akkor lehet, hogy jobb.

E/1-ről van még infóm, hogy az egy egészen kulturáltnak kinéző hely, bár a lift néha megadja magát, de azt túl lehet élni. Ott két szoba osztozik egy közös konyhán és fürdőn. Persze itt is vannak problémásabb emberek.

2015. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jövőre megyek egyetemre,kíváncsi vagyok a kollégiumokra.

Interneten nem nagyon találtam meg a kollègiumok listájat, lehet nem voltam alapos. Ha tudsz linkelni azt is szívesen fogadom.

Az uni-hotelben mennyibe kerül egy hónap? Illetve milyen a felszereltsége?

Pontosan hány kollégium van?

2015. júl. 30. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uni Hotel 16000 forint,és be lehet kerülni elsősként is. Ide akkor menj,ha tanulni szeretnél. Bólyaikban mennek a bulik keményen,valahol mindennap,valahol csak 2 naponta:D
2015. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az jó árba van azokhoz képest amiket a debreceni egyetem oldalán olvastam, köszi a választ :)
2015. júl. 31. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Én unis vagyok, hülyeség hogy ott 10 után lámpaoltás és annyi

Elég sokszor szoktak hajnalig üvöltözni a folyosón, de olyan is volt már párszor hogy a szomszéd szobából jöttek át vadidegen nem teljesen józan emberek duhajkodni hajnali 5kor:)

Szóval azért van itt élet, sok múlik rajta kikkel leszel 1 apartmanban, de tény hogy nyugisabb mint a többi koli

És elsősként valóban nem nagyon lehet ide bekerülni, mivel először a felsőbb évesekkel töltik fel a helyeket

Max ha ismersz valakit hökben akkor berakhatnak, mivel ők intézik

2015. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 5-ös koli a legjobb az uni nem a legjobb a töbség csak aludni jár oda az idö nagyrészében a töbi koliba vannak.
2017. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!