Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tanszéki csoport való...

Melyik tanszéki csoport való nekem a Pannon Egyetem Georgikon karán? (Keszthely)

Figyelt kérdés

A Pannon Egyetem Georgikon karán szeretnék tovább tanulni érettségi után. Pontosabban az Állattudományi és Állattenyésztéstani tanszéken, de azt nem tudom, hogy melyik csoport illene hozzám inkább.

Én legszívesebben ilyen önfentartó gazdálkodást folytatnék, tehát növénytermesztés és állattenyésztés (főleg lótenyésztés).

Két tanszéki csoport között vacilálok, az egyik az Állattenyésztési Tancséki Csoport, a másik pedig az Állatélettani és Takarmányozástani Tanszék Csoport.

Tudnátok véleményeket mondanki erről a két tenszéki csoportról? Melyikkel tudnám jobban beteljesíteni a célomat/vágyamat?



2015. júl. 30. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor továbbtanulsz, akkor nem tanszéki csoportot választasz, hanem szakot. A tanszékek, tanszéki csoportok, intézetek az egyetem szervezeti egységei, a hallgató szempontjából különösebben nincs jelentőségük, max. tudod, hogy melyik tanár melyik tanszéken érhető el.

Tehát azt kellene megnézned, pl. a felvi.hu oldalon, vagy az egyetem saját oldalán, hogy milyen érettségi után felvehető szakok vannak (alap vagy osztatlan), és azok közül választani.

2015. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2015. szept. 24. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2015. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!