Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben átraktak költség...

Ilyen esetben átraktak költségesre vagy nem?

Figyelt kérdés

" Felhívás állami (rész)ösztöndíjas képzésből - önköltséges képzésbe történő átsoroláshoz a 2015/2016. tanévben

 

A Debreceni Egyetem Tanulmányi és Vizsgaszabályzata 3. § (10) pontja értelmében a Természettudományi és Technológiai Karon a tanulmányaikat első évfolyamon 2012 szeptemberében megkezdő – majd ezt követően felmenő rendszerben – hallgatók elektronikus úton, Neptunon keresztül kérhetik  önköltséges képzésbe történő átvételüket, amennyiben egy tárgy kreditjét három tárgyfelvétel után sem szerzik meg és nem merítették még ki a 6 vizsgalehetőséget.

 

Az elektronikus kérelem benyújtásának határideje: 2015. augusztus 21. (péntek) 12.00 óra "



Így kezdődik az e-mail, amit kaptam, de nincs sehol említve a nevem, sem az, hogy konkrétan nekem szól. Továbba Neptunban "aktív" a státuszom illetve az van írva, hogy államin vagyok.



2015. júl. 31. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz?

NEm sorolnak át automatikusan, ha megvolt a három tárgyfelvétel de van még vizsgalehetőséged, neked kell kérned a Neptunban az átsorolást.

Ha megvolt három, nincs vizsgalehetőség, viszlát, nem kérheted az átsorolást sem.

2015. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem volt meg a három tárgyfelvétel és a hat vizsga.
2015. júl. 31. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!