Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE TTIK gólyatábor milyen?

SZTE TTIK gólyatábor milyen?

Figyelt kérdés

Mennyire durva, illetve mennyire színes, nyitottak az emberek?

Lehet összekovácsolódni, megbánom ha esetleg nem megyek el?



2015. júl. 31. 20:06
 1/2 Chok Dee ***** válasza:

Tavaly voltam ott gólya :D

nekem marhára bejött, irtó nagy élmény, bár mindenki úgy élvezi ahogy hozzááll. Tök jók a programok, maga az egész leszervezettség terén is le a kalappal a főgólyák előtt. Nincs olyan hogy "jajj de unom már magam", mindig van valami jó program. Sokan tartanak a főgólyáktól hogy "hozzájuk se lehet szólni" meg hogy "csak azért vannak itt hogy szívassanak minket" ez hülyeség. Rettentő segítőkészek (főleg hogy én most már személyesen is ismerem is őket). Az összekovácsolódással szintén nem lesz bajod. ugye mielőtt ismernék egymást az emberek mennek a sablon dolgok hogy "izé hello látom te is ide jöttél" gólyatábor végére meg: "hallod dobj már egy kétszázast sörre este visszahívlak"... másik szempontból logikusan nézve ha oda elmész eleve ott a lehetősége mindenkinek hogy tiszta lappal kezdjen, ott vannak az barátságok lehetősége (jómagam is nem 1 vagy 2 barátra tettem szert) hisz ha ott összekovácsolódtok a többiekkel, legközelebb ha beültök előadásra/gyakorlatra ha meglátjátok egymást nyilván ki mellé ültök be, meg kihez fogtok elsősorban fordulni ha netán nem értesz valamit az anyagban? Nyilván ahhoz aki ott volt a gt-ben és már ismered, mintsem ahhoz akit még életedben nem láttál.

BÁRMI kérdésed van még írj nyugodtan, akár privátban is, és válaszolok mindenre szívesen

2015. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

osztom az első véleményét!

én 2013-ban voltam gólya, csak hasonlókat tudok mondani :) anny, hogy nekünk akkor még a károlyi koliban volt a gt-nk, tavaly meg már sziksóstón, talán a sátorozás nagyobb buli :D remélem mész, engem a promovideó meggyőzött volna, meg iszonyat jó fellépők lesznek, itt azért kicsit irigykedtem..:D

2015. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!