Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tehát felvettek a BGF nemzetközi gazdálkodás alapszakjára, sajnos csak költségtérítéssel. Alapvetően érdekel a tárgy, és sok munkalehetőség is van benne, viszont sajnálok hitelt felvenni, vagy a szüleimet lenyúlni pénzel(ebben az esetben nyilván én is beletennék pénzt, nem csak ők fizetnék)

Nézegettem a ponthatárokat és lehet több értelme lenne államira jelentkezni gazdaságinformatikára(ide fel is vennének), elvileg jó az elhelyezkedés, viszont infóból semmit sem tudok. Viszont akkor most elcsúsznék egy évet. Valami tanácsot tudnátok adni?



2015. aug. 1. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit tenni

szerintem inkább csússz el egy évet mint azt csinálsz amit nem is igazán akarsz és nem is értesz hozzá

szerintem ha ezt szeretnéd az az egy év semmiség lesz

2015. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én tudok. Ha nem megy és nem is igen húz az infó, de főleg ha nem megy oda ne jelentkezz. A gazdinfó műszaki irány. Tandíj miatt nem éri meg ilyenekre menni csak ha tényleg azt akarod. Inkább pénzeld ami érdekel. Megbánnád ha a másikkal szivatnád magad.
2015. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi lett a döntés végül? :)
2016. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is mentem a nemzetközi gazdálkodásra, a külkerre.
2016. jan. 30. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!