Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozom órán?

Mit csináljak ha unatkozom órán?

Figyelt kérdés
Itt lesz szeptember és újra unatkozok egész nap minden órán, van valami ötlet? Órán mindig csinálok valamit általában beszélgetni szoktam,rajzolgatni vagy hajtogatni közben hallgatom amit a tanár mond és az ragad meg azzal pedig simán megvagyok kitűnő ezért ne mondjátok azt hogy figyeljek oda légyszives :"D A leckefüzetemet is ki kéne "dekorálni" majd valamivel arra sincs ötletem hogy mivel, már előre belerajzoltam egy hellsing logót de az nem elég hiszen ott a többi lap egy üzenetek résszel. Semmi ötletem sincs :/

2015. aug. 2. 20:44
1 2
 11/20 Trevor. ***** válasza:
Nálunk le van kódolva a wifi sajnos (mondjuk nekem van mobilnetem). Hát pedig hidd el, telefonnal lehet a legjobban elütni az időt. Zenehallgatás esetleg (nem telefonról)?
2015. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
levelezhetsz is. vagy: ország-városozás, amőbázás, vagy ki mi hol mikor mit csináltozás ,. az utóbbienmtudom elmagyarázni
2015. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Trevor. ***** válasza:

#12 Neee, mennyit hülyültünk a ki-mikor-hol dologgal :D

Az nagyon vicces tud lenni :D

2015. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi :S
2015. aug. 2. 21:37
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. aug. 2. 21:37
 16/20 A kérdező kommentje:
Mármint ez kijavítás lett volna csak a caillag lemaradt :"D
2015. aug. 2. 21:39
 17/20 A kérdező kommentje:
Legközelebb ha kérdést írok ki akkor biztos hogy ilyenkor teszem mert ilyen időszakban valahogy egyből válaszolnak :"D
2015. aug. 2. 21:46
 18/20 anonim ***** válasza:
Bassd a rezet:D
2015. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Trevor. ***** válasza:
Meg ha kiírod, hogy lány vagy, több válasz fog érkezni (tapasztalat).
2015. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

fejts keresztrejtvényt, nálunk mindenki azt csinálta

olvass újságot

rajzolj spongyabobot meg egy mutáns zombi disznómedveembert

2015. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!