Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kérni nyáron iskolalátog...

Lehet kérni nyáron iskolalátogatási papírt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagycsaládosok vagyunk (3 gyermek), így igénybe vehetjük a kedvezményes étkeztetést és az ingyenes tankönyvellátást.

Node. Júliusban múltam 16, így már nem vagyok a jövő évtől tanköteles, viszont én járok iskolába és ezt igazolnom kell mihamarabb, mivel év elején le kell adni a családi pótlékos papírt.



Még egy kérdés:


Augusztus 27-re le kell adnom a családi pótlékos papírt, de a bátyám most fog iskolát váltani és későn jelentkezett be, így ehónapban nem kap rá édesanyám családi pótlékot, viszont az arról szóló igazolás kellene.

Elfogadják, ha ezt mondom és késleltetem szeptemberre?


Kollégiumba is kellene, hogy 50%-os kedvezményt kapjak.



2015. aug. 3. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolák titkárságán remdszerint van nyáron hetente egy ügyeleti nap -akkor lehet
2015. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!