Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha államilag finanszírozott...

Ha államilag finanszírozott nappali tagozatos hallgató vagyok akkor nem lehet 8 órába bejelentett munkám?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet, viszont nincs az az egyetem, ahol megengedheted magadnak, hogy minden hétköznap 8 órát dolgozz, és ne járj be semelyik órára.
2015. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne? Kinek ártanál vele? Az államnak csak jó, ha adó és járulék is folyik be utánad, értelmetlen lenne az ilyen korlátozni. Viszont abban igaza van az első válaszolónak, hogy ilyet csak kamu szakokon lehet csinálni, ahol valódi oktatás van, ott nem lesz mindenre időd.
2015. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, de esetleg sikerült azóta megcsinálni így kérdező? Egyéni tanrendet lehet kérvényezni. Én is így fogok tenni, de hogy mennyire lesz lehetséges azt nem tudom. Abban reménykedem hogy gyorsan teherbe esek szeptemberig és akkor megoldódik ez a problémám. Jó lenne ha lenne erre megoldás, mert aki idősebb korban jelentkezik az egyetemre egy biztos állással rendelkezve annak nem a legegyszerűbb megoldani...Az a vicc, hogy sokan érettségi után még nem annyira érettek , hogy izgalommal várják az órákat stb stb, sokaknak inkább a bulizáson jár az esze..30 felett meg már nagyon szívesen beülnénk az órákra , de akkor meg dolgozni kell, és hát az évi 25 szabadnap mellett nem éppen egyszerű megoldani az órákon való részvételt, de azért talán nem is lehetetlen.
2022. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!