Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy így nem...

Lehetséges, hogy így nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Van egy középiskola, ahova jövőre jelentkezni szeretnék. Kitűnő tanuló vagyok, nincs velem különösebb probléma tanulás terén. Viszont van egy kis bibi... Mégpedig az,hogy étkezési zavaraim vannak. Most éppen gyógyulófélben vagyok, de az anorexia nálam kiszámíthatatlan... Ha tegyük fel, jó lenne a felvételim, akkor lehetséges, hogy az anorexia miatt nem vennének fel?
2015. aug. 7. 08:44
 1/3 anonim válasza:
0%
A kövér embereket senki se szereti, szóval ez tutti nem probléma.
2015. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem.ha mondjuk kerekesszékes lennél és minden tanóra az emeleten van és nincsen lift akkor elképzelhető. de a te betegséged nem kizáró ok, szerintem nem is kell tudniuk. neked meg jobbulást,
2015. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja megkérdezni, hogy mi bajod van
2015. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!