Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért tényleg kicsaphatnak a...

Ezért tényleg kicsaphatnak a gimiből?

Figyelt kérdés

Volt 2 éve egy motorbalesetem, amiben mellesleg nem én voltam a hibás.

A bal alkaromon lett egy hosszú majdnem körbe futú nagy heg, és most nyáron a másik kezemre rátetováltattam egy szögesdrótot olyan formában mint a másikon a heg.

(Szögesdrótos kerítésbe estem amúgy, mivel egy autó elém vágott)


Találkoztam az osztályfőnökömmel pár napja, és azt mondta hogy ilyen tetoválással nem folytathatom abban a gimibe, hiába leszek (lennék) végzős, és ő fog gondoskodni hogy kitegyenek.


Most ezt nem tudom hogy komolyan gondolja-e, vagy csak felindulásból mondta, de ha komolyan akkor tényleg kitehetnek?


2015. aug. 7. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg az intézményedtől függ. Én egy elég jó gimibe jártam, de látom, hogy járnak már oda tetovált karú lányok is, és senkit nem zavar elvileg.
2015. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért nem csaphatnak ki.

Ha variálnak akkor hordj hosszú ujjú pólót vagy inget. Hidegebb időben pulcsit.

De szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogyan öltözöl, milyen tetkód van amíg betartod a házirendet.

2015. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tehetnek ki semmi esetre sem emiatt. Ez teljesen a magánügyed.

Az osztályfőnöködnek meg nem volt gyerekszobája. Az ilyen ember nem való pedagógusnak, inkább söpörjön utcát, az való neki.

2015. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy tehetnek ki, egy szemtládával vert meg téged a sors. De gondolom, amúgy is utál, nemcsak a tetoválás miatt.
2015. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!