Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak önéletrajzot...

Hogyan írjak önéletrajzot (önkormányzati pályázathoz tanulóknak)?

Figyelt kérdés
A kikötés annyi, hogy írásban kell benyújtani, és a jövőbeli tervekről kell benne írni stb.
2015. aug. 8. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákeresel a neten arra, hogy önéletrajz minta, rengeteget találsz. A lényeg egyébként az, hogy a következő információk szerepeljenek benne: személyes adatok (neved, születési hely és idő, lakcím, telefonszám, email cím stb, tehát az adataid és az elérhetőséged), tanulmányaid meg akkor ezek a jövőbeli tervek.
2015. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még én sem csináltam ilyet, tehát csak tippelek.


Írd le a célokat, a célok fontosságát, a megvalósításuk tervezett módját és esetleg egy hozzávetőleges költségvetést is mellékelj hozzá. Mire mennyi pénzt használnál fel, a feltüntetett tételek miért fontosak a célok megvalósítása során (pl. egy osztálykiránduláshoz miért van szükség csapatpólókra) , ilyesmik.

Arra figyelj szerintem, hogy mindent jól indokolj meg, s ahol csak lehet, hivatkozz külső forrásokra is.


Sok sikert!

2015. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. bocsánat, félreolvastam! Az első kommentelő jókat ír! fogadd meg :)
2015. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!