Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A biológus milyen munkát...

A biológus milyen munkát végez, könnyen el tud helyezkedni? És jól keres?

Figyelt kérdés
Igazából gimnazista vagyok, és az elsődleges cél, hogy orvos legyek, de félek, hogy annyi pontot nehezen gyűjtök majd össze... Így hát itt a biológia...
2010. márc. 8. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A biológia szakról ezt írják:

[link]

2010. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A biológus olyan munkát végez amilyet talál. egy barátnőm nővére biológus most ha jól tudom másfél év után talált munkát havi 100ezerért, bolti eladóként többet keresne sok helyen.
2010. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj,én nem látom értelmét ennek.Ha orvos akarsz lenni,és nem vesznek fel,akkor inkább jövőre próbáld meg újra.Én is 18 vagyok,és NEM FOGOK olyan helyre menni,amit nem szeretnék.Lehet,hogy egyetlen helyet fogok jelölni,amit tényleg akarok,és csak azt.Sokkal jobb ha kihagysz egy évet,és utána olyanra mész,amire tényleg akarsz,mintha elsőre elmész valami sz@rra.Az alatt meg lehet dolgozni,tanulni,nyelvet,na meg persze bioszt/kémiát,kimenni külföldre,élettapasztalatot szerezni stb...Szerintem jobban jársz,de Te tudod.
2010. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!