Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kresz vizsgáról nem kapunk...

A kresz vizsgáról nem kapunk valami papírt?

Figyelt kérdés
Ma volt kresz vizsgám, de nem kaptam semmi iratot arról, hogy sikerült. Az autósiskolában honnan fogják tudni, hogy megvan? Főleg ha mondjuk másik sulinál csinálom a vezetést, mint az elméletet.

2015. aug. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az autósulinak semmi köze a vizsgához. Ez központilag van.
2015. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek utána tudnak nézni, bent vagy a rendszerben.
2015. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az autós iskolának igenis van köze a vizsgához, hiszen vizsgára csak az elméleti tanfolyam (igazolt) elvégzése után lehet jelentkezni.

A vizsgaeredményeket az iskola kapja meg a hivataltól.

2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :)
2015. aug. 12. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam, nekem elmondták hogy szólhatsz előre te is hogy minél előbb vezethess, de visszaigazolást mindenképp kapnak hogy sikeresen vizsgáztál, mert a jelentkezést ők adták be.
2015. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták, hogy aznap délután már az iskoláknál van az eredmény, másnap reggel lehet jelentkezni vezetésre.
2015. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ma forgalmi vizsgáztam le, és holnap lesz bent minden papír (kresz vizsgaigazolás stb) ami kell ahhoz hogy mehessek okmányirodába.


Úgyhogy szerintem neked is így lesz.

2015. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!