Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki a Meta Don Bosco szki-ba...

Aki a Meta Don Bosco szki-ba (Bp) jelentkezett esti OKJ-ra kapott már értesítést a tanévkezdésről?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán mikorra várjam ezt? Szállást is kéne foglalni péntek estékre, de semmit nem tudok még intézni, mert nem kaptam infót semmiről. Esetleg nappalisok tudnak valamit??

Köszönöm

18L



2015. aug. 16. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még semmit, de nem szokták elkapkodni, általában az utolsó pillanatban értesítenek.
2015. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A honlapon ki van írva a tanévnyitó, most látom!! :)

De milyen szakra és tagozatra jelentkeztél?

2015. aug. 16. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már 2 évet jártam oda gyakorló ápoló szakon és most jelentkeztem ráépülésre, hogy meglegyen az ápoló.

Te melyik szarka jelentkeztél? :)

2015. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szakra
2015. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző, esti tagozat.

Kár, hogy nem egy szakon fogunk tanulni :(

Neked szerdán lesz az évnyitód, igaz?

Ha gondolod, írj privit, és felvehetjük a kapcsolatot azért, persze csak ha nem veszed tolakodásnak :)

2015. aug. 16. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszke
2018. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!