Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanuljak, hogy üzletasszon...

Mit tanuljak, hogy üzletasszony lehessen belőlem?

Figyelt kérdés

Elsősorban művészettel, dizájnnal és divattal szeretnék foglalkozni. Jelenleg üzleti orosz szakon tanulok, ehhez keresek valamit, ami olyan képesítést adna, hogy a fenti témákkal foglalkozhassak. A nyelvismeretem szerencsére széleskörűnek mondható. Gondoltam valamilyen gazdasági szakra, elsősorban a marketingre. De nekem nem az kell.

A Mod'Art indít divatmenedzser képzést, nekem igazából az kellene. De az sajnos a jelenlegi pénztárcámnak még nem felel meg. Van esetleg más módja, hogy hasonló végzettséget szerezhessek?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)


2015. aug. 16. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!