Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon nem enged beiratkozni?

Neptunon nem enged beiratkozni?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a beiratkozási lapot neptunon, miután minden adat megvolt, rákattintottam a kérvény leadására. Ezután megpróbáltam megtekinteni, hogy ki tudjam nyomtatni, de azt írja, hogy nincs leadott kérvény... Most akkor hova tűnt amit leadtam? Kétszer próbáltam meg kitölteni, de nem tudtam megtekinteni. Lehet, hogy én vagyok a sötét, de fogalmam sincs mit csináltam rosszul, ha egyáltalán én rontottam el valamit... Valaki esetleg tudna segíteni?

2015. aug. 17. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nincs iratkozás
2015. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem melyik karján vagy? Nincs facebookos gólyacsoport, ahol ezt megkérdezhetnéd? Ott bizonyára jobb eséllyel kapsz választ.
2015. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, nem tudom mi lehetett a baj, egyszerűen nem fogadta el...
2015. aug. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!