Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek 8. os. Szeptember...

Most leszek 8. os. Szeptember 1-re (az ofőnk kérésére) találni kell 5 esélyes gimit ahová majd jövő menni szeretnénk. Írnátok általatok jónak talált gimiket?

Figyelt kérdés
4es-5ös tanuló vagyok, hatodikig kitünő voltam, most hetedik év végén lett 2-3 db 4esem. Nekem a Szerb Antal Gimnázium szimpatikus, másikat eddig nem találtam. Köszi a válaszokat :) 14/L

2015. aug. 19. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?:)
2015. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is ezzel a problémával küzdök:/ :) Nem tudom hol laksz, de Kecskeméten van a Bolyai János Gimnázium, én oda szeretnék menni, állítólag nagyon jó suli :) Remélem segítettem 14/L:3
2015. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pesten
2015. aug. 19. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen gimibe szeretnél menni?vallásos?erős?

Pesti gimibe szeretnél?:)

Én most jártam ki a 8.-at és ezeket a kérdéseket mindig átbeszéltük/átgondoltam.:))

2015. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vallásos, inkább erősebb és igen, pesti :)
2015. aug. 31. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!