Kuro Akuma kérdése:

Mire számíthatok :S?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 15 éves meleg*,sátánista*,goth* srác vagyok és most kezdem majd az első évemet egy katolikus* gimnázium angol szakán. Felmerül a kérdés, hogy miért pont katolikus...de erre az a válasz, hogy ez van közel, ahol még az oktatás is jó. Mivel a homoszexualitás és a sátánizmus is bűn a keresztény hitben (gondolom nem kell mondani miért :D) nem leszek kedvenc az egyszer biztos. De lehet ebből még nagyobb gond? kirúghatnak?

2015. aug. 19. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

"15 éves meleg*,sátánista*,goth* srác vagyok és" ...


Szerintem inkább csak össze vagy zavarodva. nem fognak komolyan venni, tehát nem. Nem rúgnak ki.

2015. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék összezavarodva? Meleg vagyok, a fiúk jönnek be. Sosem hittem istenben és ha van is megtagadom magamtól mert nincs rá szükségem. A Lavey-i Sátánizmust vallom miszerint az egyetlen isten az ember saját maga. És nagyon megfogott a Goth Szubkultúra: az öltözködés,a zene, a művészet az élet elvontabb szemszögből való meglátása....De azért köszönöm a válaszod ''hasznos'' részét. Tehát kírúgni nem fognak...reméljük
2015. aug. 19. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát azt, hogy meleg vagy, ne hangoztasd! Én bírom őket, bátyám is az, viszont azt nagyon durván nem szeretik a katolikus iskolákban. Nem csak a tanulók fognak kínozni, de a tanárok is "máshogy" fognak veled bánni, mint a többiekkel. Ezt csak akkor mondd el valakinek, ha az illetőt már legalább 2-3 hónapja ismered annyira, hogy bízhass benne, hogy nem fogja zavarni, és nem mondja el senkinek!


A goth szubkultúrával nem fognak foglalkozni, mert az nem kifejezetten az általuk gonosznak vélt oldal jele. Az csak egy ízlésvilág, életérzés, de nem "istenke ellen való".


Egyébként pedig LaVey-i Sátánizmus, mint olyan nem létezik. Nem véletlenül hívják (te magad is rámutattál a lényegre) lavey-i egoizmusnak a belső és külső emberek egyaránt. Teológiai szempontból a sátánizmus az, ha sátánban mint személyben hiszel. Olyan, hogy ateista sátánizmus nincsen. Hiába követsz sátáni tanokat, ha nem hiszel a sátánban, mint kívülállóban. Egy katolikus iskolában, vagy igazából akárhol a világban, ha megemlíted lavey nevét, vagy azt mondják, hogy kinövöd, vagy először kinevetnek, és aztán mondják, hogy majd kinövöd. Méghozzá jó okkal.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a katolikus gimik nagyon tudják szopatni még azt is, aki pl. sminkeli magát... attól függ, hogy ott milyen emberek vannak. én nagyon vallásos, katolikus vagyok, de szerintem a melegeket is isten teremtette, és én is goth vagyok. szóval én ezért nem utálnálak ki. de ha rosszindulatúak lesznek, akkor sajnos nagy eséllyel kinéznek :S reméljük, nem így lesz ^^
2015. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
figyelj kérdező, ha nem mondod meg nekik hogy mi vagy és hogy miben nem hiszel akkor semmi baj nem lesz ;) én is meleg vagyok, istenben sem nagyon hiszek és katolikus gimibe járok..
2015. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát a sminkelést majd kitapasztalom max nem kenem ki magam vastagon. Én mindig is így gondolkodtam..mármint a Lavey-i ''egoizmussal'' kapcsolatban. Tehát én így is úgy is tagadom istent magamtól. Ezt a hitet azért vettem fel mert ez a nekem való és ennek van értelme szerintem. Fohászkodhatsz Istenhez le se tojja a fejed.A melegséggel viszont...fuuu..szeretnék végre egy barátot. Erre sok esély ilyen helyen nincs, mi? :S
2015. aug. 19. 21:34
 7/10 anonim válasza:

hát, semmikép ,s e hangoztasd, azt hogy sátánista vagy. A goth stilus nekem, is bejön, a sulidba is bisztos leszenk olyanok akiknek ez tetszeni fog,a melegekkel nekem nincs bajom, biztos lesz ott valaki, akinek bejössz.És hallotam ilyan meleg felvonulásokról,is ott tuti szerezhetsz magadnak egy pasit, Szurkolok neked fontos hogy pozitívan álj a dologhoz :D

(és ha szabad megkérdeznem, hogy jöttél rá. hogy nem a lányokat szereted?)

2015. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^ Én nem megyek semmiféle felvonulásra. Melegként is azt mondom, hogy nem kell ezt nagy dobra verni. Ezzel a magamutogatással és azzal, hogy erőszakoskodunk, hogy márpedig fogadjatok el minket csak rosszabb lesz. Amúgy olyan 2-3 éve tudom magamról, hogy tetszenek a fiúk. Akkor még azt gondoltam, hogy Biszex vagyok mert nem akartam elfogadni, hogy a lányok egyáltalán nem érdekelnek. De már ezt ugye sikerült tisztázni és elfogadni magamban, hogy igenis meleg vagyok.
2015. aug. 20. 11:50
 9/10 anonim válasza:
az a fontos, hogy elfogadd :) amúgy érdekes, én biszexuális vagyok, vaagy... nem tudom, lehet, hogy inkább lányokat szeretem, srácokat csak elvétve. szóval bonyolult, de semmiképp se hetero, és nekem ezt elfogadni Isten segített. :) de nyilván, ha nem vagy istenhívő, semmi gond.
2015. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos eltelt az első hét a suliban és elég ''pozitív'' volt a fogadtatás. Sokan kérdezősködtek, kíváncsiak voltak és szinte mindenki megbámul de erre számítottam és nem is olyan nagy gond. És van egy srác aki szerintem meleg :) Remélem lesz valami ;)
2015. szept. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!