Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elveszett a középiskolai...

Elveszett a középiskolai bizonyítványom, honnan kell újat igényelni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok középiskolás, évekkel ezelőtt ott hagytam, de most szeretném megszerezni az utolsó tantárgyból az érettségit, de ahhoz kellene a bizonyítványom, ami két ország váltás között elveszett.


Mivel a sima középsulimat ott hagytam, aztán estin folytattam a tanulmányaimat, ráadásul két iskolában, mert az első megszűnt, így nem tudom hova kellene forduljak.


Oktatási hivatal? Sehol nem találok erre vonatkozó egyértelmű leírást...


2015. aug. 19. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ahol az estit csináltad ott kell érdeklődni.
2015. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg minden iskolában ahol megfordultál benne voltál az anyakönyvben ami alapján kiállíthatnak egy hivatalos másolatot az eddig elért eredményeidről. Javaslom keresd fel az iskoláidat (a legutolsóval kezdd) és próbálj meg hivatalos másolatot kérni!
2015. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. aug. 19. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!