Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közeleg a gólyanap, és én...

Közeleg a gólyanap, és én nagyon izgulok. Már szinte beteggé tesz. Nagyon vészes? Sok a sport? Csapatverseny? Szerintem bekötöm a lábam. Ha azt mondom, hogy ki szeretnék maradni ezekből, figyelembe veszik?

Figyelt kérdés
Eléggé vékonyka (38kg) lány vagyok. Nem vagyok nagy kedvelője az ilyen feladatoknak. Help!
2015. aug. 20. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Középiskola vagy egyetem?
2015. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Középiskola.
2015. aug. 20. 20:52
 3/6 anonim válasza:
melyik suli?
2015. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Általánosíts, kérlek.

Nem igazán szeretném ezt az információt bárkivel is közölni.

2015. aug. 20. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hát akkor nincs mitől tartanod. Semmilyen megalázó feladat nem lesz. A középiskolai gólyanapnak az a lényege, hogy megismerhesd az osztálytársaidat. Lényegében csapatépítés az egész. Emiatt ne is izgulj! Jó móka lesz. Ha pedig mégis lesz 1-2 olyan feladat, amit nem szeretnél megcsinálni, akkor mondd, hogy nem akarod, nem kötelezhetnek semmire sem.

Valószínűleg a csapatverseny részét képzi majd több sportos feladat is, de nem ilyen maratonfutás-féle. Maximum olyan, hogy rákjárásban végig kell menj egy 10 méteres pályán, vagy éppen egy tojást kell eljuttatnod egy csapattársadhoz a szádban lévő kanálon, meg ilyesmi. Nem az a céljuk, hogy agyon hajszoljanak titeket. Ismerkedj, ez erről szól.

2015. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Úgy érzem leginkább nyugtató szavakra volt szükségem,amit Tőled megkaptam, szóval, tényleg köszönöm!

2015. aug. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!