Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy vezetés...

Mennyit keres egy vezetés oktató? Le lehet fizetni, hogy gyakrabban tudjak vezetni?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe kezdem a vezetés, a probléma, hogy heti 2 napot tudnék menni, azaz 4 óra, így vagy két hónap mire ebből jogsi lesz.. auto meg már van, szóval kéne.


Mennyit kereshetnek ezek?

Szerintetek 30, 40ért átrendezi a beosztasát ?:D


2015. aug. 21. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha heti 2 napot tudnál menni,akkor hogyan akarod átrendeztetni? Vagy ő osztott be heti 2 napra,de te ráérnél többször is?
2015. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igeeen

heti 2 napot elvileg garantal az iskola

én ráérnék többször is :D


gondolom ő osztja be, hoyg ki mikor tud vezetni

ezért is gondoltam

2015. aug. 21. 12:07
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Használd a szádat bezédre és kérdezd meg, mikor vannk szabad időpontjai.
2015. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg azért osztott be úgy, mert nincs több szabad időpont.
2015. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jó ment a piros, tipikusan az az okoskodó semmihez nem értő degradált vagy :D


1: még nem osztott be mert nem vezetek

2: azért oszt be úgy mert a suliba a heti kettőt garantálják. nem azért mert így van ideje.

úgy van ideje ahogy akarja.

2015. aug. 21. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

És te, nagyokos kérdező, honnan a csuából tudod, hogy mennyire van betáblázva az oktataó, akit még nem is ismersz? Nagyon nagy a mellényed. Azt hiszed mindenkinél manőbb gyerek vagy? Azok után, hogy azzal indítsz, hogy majd lefizeted az oktatót, hát már el is ástad magadat.


Előző válaszolónak igaza van: kinyitod a szádat és megbeszéled vele. Ennyire egyszerű.

2015. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon nagy mellenyed van



a kérdést még se sikerült elolvasnod.

kutya :D

2015. aug. 22. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha még konkrétan nem beszéltél vele,akkor tényleg semmi se biztos. Mikor én csináltam (1-2 éve),akkor is azt mondták az autósiskolában,hogy heti 2 órára számítsak,mert nagyon elfoglaltak az oktatók,sok tanuló van. Erre 1 hónap alatt letudtam a vezetést,meg a vizsgát is,pedig tényleg nem fizettem többet,egyszerűen csak baromi jó fej volt a tanárom.Mondtam neki,hogy bármikor ráér,hívjon csak,mert én rá fogok érni. Tényleg sokszor hívott is,hogy beírhat-e,mert valaki visszamondta,vagy egyéb okok miatt.

Nyilván ez oktató függő,biztos vannak még ilyenek,de gondolom ellenkezőjére is találni példát,aki ragaszkodna a heti 2 órához.

2015. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*2 óra alatt 2 alkalmat értettem
2015. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Mekkora egy nagyképű kis senki vagy :) Nagyon vicces:)))))


Az meg főleg vicces lenne, ha le akarod fizeni, ő meg feljelentene.

2015. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!