Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanári képzésre...

Osztatlan tanári képzésre vettek fel. Középiskolai tanár szeretnék lenni, de mindenhová általános iskolai tanári képzésre vagyok beírva,10 félévesre 12 helyett. Ezt majd a későbbiekben kell változtatni, vagy valami el van rontva?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 19:45
 1/4 qqcska123 ***** válasza:
Tanulmányi Hivatal, azonnali írábeli kérvény. Ezt kötelező megválaszolni. Mihamarabb. Lehetőleg még tegnap!
2015. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem 3 év alapozó szakasz után választhatsz melyik szakirányba akarsz menni.

[link]

De a legjobb, ha az egyetemen megkérdezed ezt az ügyintéződtől, ő biztos tud rá válaszolni! :)

2015. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is osztatlanos vagyok, keine Panik, a 3. évben kell eldönteni, hogy melyikre mész, addig mindenki áltsulisra van regisztrálva.
2015. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!