Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban hogy lehet órarendte...

Neptunban hogy lehet órarendtervezőből egy kattintással felvenni az órákat?

Figyelt kérdés
állítólag meg lehet csinálni, de én nem jövök rá, hogy hogyan is kellene mindezt.

2015. aug. 23. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Előző félévben egy szaktársam az órarendtervező miatt maradt le kb az összes jó gyakorlatról, ezért nem nagyon ajánlom neked sem :D
2015. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te jó ég, köszönöm a tanácsot. :D

én eddig sosem az alapján vettem fel a tárgyaim, de most olyan egyszerűnek tűnt.. :D.

2015. aug. 23. 17:14
 3/4 Classical ***** válasza:
100%
Az összeset egyszerre nem lehet. Egyébként az órarend tervező nagy órarendes nézetén jobbklikkelj egyesével a világosabb színű órákra (ezek nincsenek még felvéve), Felvesz, aztán a kurzusválasztós ablakban Mentés. Ezt egyesével ismételd minden felvett tárgy esetében.
2015. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :)

utána rájöttem, hogy valószínűleg így van, de végül nem azon keresztül vettem fel az óráim, mert nem volt sok belőle.

2015. aug. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!