Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bent maradni a...

Hogyan tudnék bent maradni a neptunban anélkül, hogy frissítgetnem kellene 10 percenként?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy majd mikor beenged,lehajtom a laptopot és mikor újra felnyitom mondjuk pár óra múlva a megszabott időkeret(10 perc) nem fog letelni.Lehetséges ez vagy ki fog dobni?Tárgyfelvételem lesz...
2015. aug. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog menni, ez 5 év neptunozás tapasztalata.
2015. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy miért megerőltető frissíteni? :D Megnyitsz egy menüt, aztán becsukod. Hú.
2015. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy üvegcse körömlakk az enterre...
2015. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen van az időkeret,nehogy az legyen,hogy egy bizonyos létszám fölött megdöglik a szerver,vagy éppen akik 2 napja be vannak jelentkezve,azok miatt ne tudjon belépni valaki. Megoldás létezik,bár nem "legális". Írj egy scriptet rá. Volt aki már megtette (természetesen infós) és nem legenda,mert nekem is megvan,de sose használtam,mert igazságtalannak tartom,nomeg én olyan szakra járok,ahol az a másik 3-4 ember nem fogja elfoglalni előlem az üres helyeket a kurzusoknál :D.
2015. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért megerőltető a frissítés kedves válaszoló,mert reggel 6kor lesz tárgyfelvétel de már ma délután kb 16:00-tól csak nagy szerencsével lehetett belépni...most sikerült de mint írtam 10 percig lehet bent maradni.


Első válaszoló!

Biztosan nem működik?Kipróbáltam tegnap és működött,felnyitottam a laptopot és nem dobott le!

2015. aug. 23. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy megerőltető,mivel nem csak te vagy az egyetlen,aki erre pályázik. Ezt túl kell élni,mindenki 1 napig szív vele minden félév elején. Hidd el,mások is ugyanúgy ülnek a gép előtt és szenvednek,hogy jó órákat tudjanak felvenni.

Az meg biztos nem fog működni,hogy lecsukod és reggel felnyitva is fent vagy. Szerinted amikor lecsukod akkor megfagy a neptun szerverén az idővisszaszámláló?

2015. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van de mondom kipróbáltam és bent tudtam maradni.Úgy hogy órákig úgy hagytam...
2015. aug. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!