Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén leszek először kollégista...

Idén leszek először kollégista, és már nagyon várom.7. -be megyek. Aki ugyanígy 7. -es koleszos lesz az megírná, hogy hogyan készül, és hogy mennyire várja, esetleg, hogy milyen új dolgokat szerzett be?

Figyelt kérdés
(Én Győrbe megyek. A várost is írjátok meg!)

2015. aug. 24. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok hetedikes, de voltam 3 évig én is kolis. Szerettem, sok új embert meg lehetett ismerni. Ami kellhet: ágynemű, papucs, törülköző, konzervbontó, fogkrém, fogkefe, fésű, sampon, tusfürdő, wc papír, törlőpapír, dezodor, zsebkendő, esernyő, ruhák, cipő, szótár a nyelvi órákhoz, néhány alap gyógyszer (fejfájás csillapító, hasmenés ellen hasfogó, fájdalom csillapító, lázcsillapító - ezek általában vannak a koliban a vezetőnél is), irataid (diákigazolvány, személyi igazolvány...), egy kis pénz, tű, cérna (óhatatlan, hogy elszakad valamid).

Ha tudsz főzni, mert van konyha: kisebb lábas, fakanál, konyharuha, kés, kanál, villa, rizs, tészta, befőtt, lekvár, levespor.

Ha van mosókonyha, és moshatsz a koliban: szárító, mosópor, öblítő.

Remélem te is szeretni fogod a kolit :)

2015. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, remélem, hogy jó lesz.
2015. aug. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!