Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki kiiratkozott már egyetemrő...

Aki kiiratkozott már egyetemről, és utána egy másik karon kezdett más tanulmányokat az egyetemen belül annak megváltoztatták az alapkarát? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Kiiratkoztam a korábbi szakomról, de még úgy vettek fel az új helyre, hogy aktív jogviszonyom volt a másik szakomon, szóval automatikusan az első szakom alapkara lett a második szakom alapkara is. Mivel most megszüntettem a jogviszonyom, így azzal a karral már semmilyen kapcsolatban nem állok, viszont ha beszeretnék jelentkezni aktív félévre, akkor még alapkarnál az első karomat jelöli meg. Gondolom ez így nem jó vagy mostantól fixen az első karom lesz az alapkarom úgy hogy már semmilyen kapcsolatban nem állok vele?

2015. aug. 24. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az "alapkar" számomra ismeretlen fogalom, sejtésem szerint valami ELTE-s speciális dolog lehet, szerintem kérdezd meg a tanulmányi osztályt, ez probléma-e, ők tudnak biztosat mondani.
2015. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!