Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaposvári Egyetem Csukás Z....

Kaposvári Egyetem Csukás Z. koliról vélemény hogy néz ki (pl. :tisztaság fürdőknél)?

Figyelt kérdés
Érdekelne még ezenkívül a társaság mennyire lehet ott tanulni könnyen be lehet- e illeszkedni :)

2015. aug. 26. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem ott lakom, csak látogatóban voltam a KE-koleszokben, és az Új Kollégium jobb állapotban van, mint a Csukás, ha teheted, inkább oda menj. Egyébként (legalábbis, amikor én voltam ott) tiszta, jó arcok laknak mindkét helyen. Azok az ismerőseim, akik ott laknak, szeretik.
2015. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnos ide vettek fel szívem szerint inkább az új koliba mentem volna de hát majd talán legközelebb nagyobb sikerrel járok:) meg ahogy hallottam elsőéves hallgatókat nem igazán vesznek fel oda :( a fürdőkről, wc-ről tudnál valamit írni?
2015. aug. 29. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon attól függ, hogy milyen társasággal kerülsz össze egy szintre, mennyire vigyáznak a tisztaságra. A takarítást nem szokták túlzásba vinni, de nem full kosz az egész...
2015. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2015. aug. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!