Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen, előadás közben mit...

Egyetemen, előadás közben mit szabad csinálni?

Figyelt kérdés

Persze, figyelni, jegyzetelni, de ha unalmas az előaás, akkor mnnyit engedhetek meg magamnak?

Keresztrejtvény-fejtés, regény olvasás, telefonozás, köröm festés?


2015. aug. 26. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Masztizás.
2015. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Amíg csendben vagy, és nem zavarod az előadást, addig bármennyit. Akár fagyizni is elmehetsz. Senkit nem érdekel az ég világon. A lényeg annyi, hogy mással ne b* ki.
2015. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Oktató függő. A legtöbb esetben bármit ami nem hangos vagy figyelem felkeltő. De jártam anno olyan előadásra, ahol az oktató folyamatosan kérdezett embereket, főleg akik túlzottan hátra ültek, és ha az illető nem figyelt, meglehetősen megalázó stílusban szólogatott be neki.
2015. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan mekkora primitív bunkó 3,14csának kell ahhoz lenni, hogy elkezdj körmöt festeni előadás alatt?!

Amúgy rejtvény, újság, stb olvasgatása diszkréten el szokott még menni.

2015. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak az a kérdés , hogy előírás szerint mit engedhetsz meg magadnak, hanem az is, hogy emberileg mit. Számomra bunkó paraszt, aki rejtvényt fejt, kajál stb. előadás alatt. Legyen már egy emberi minimum elvárás magaddal szemben, hogy tiszteled a másik melóját és ha már kint áll és Neked is pofázik, akkor meghallgatod. Ha meg unod, miért oda jársz?
2015. aug. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Kedves utolsó, te szerintem a büdös életben nem jártál egyetemre... Adott egy kötelezően látogatandó előadás, nekünk még ilyen is volt, egy olyan előadó, aki önmaga is unja azt amit mond, egy olyan tárgyból, ami senkit nem érdekel... Hat évet lenyomtam orvosin, de ritka volt az olyan előadó, aki tényleg élvezhető előadásokat tudott tartani.
2015. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Olyan előadáson én is voltam már, hogy csodáltam, hogy az előadó nem aludt el a saját monológja alatt. Monotonon, folyamatosan ugyanazon a hangszínen (3 órán keresztül).


És .. akkor .. a .. termelés ... ZZz ... :D


Visszatérve a kérdésre, szerintem enni és körmöt festegetni előadás alatt nettó bunkóság. Olvasás és keresztrejtvényfejtés szerintem belefér.

2015. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Amivel nem zavarod az előadást/hallgatótársakat és ami nem feltűnő, azt szabad csinálni általában.

A körömfestés viszont luxus és kirívó.

Enni, inni szabad nyugodtan, ez egyáltalán nem pofátlanság, főleg ha az egyik óráról futni kell a másikra és kevés az idő.

2015. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha kötelező az előadás (igen nálunk ilyen is van, katalógus előadáson al-ért) akk sztem a rejtvényfejtés is belefér még meg a laptopozás amíg csendbe vagy . ha nem kötelező akk sztem illik figyelni max enni inni ildomos iylen esetben esetleg ha kérdez vmit az előadó akk válaszolsz, vagy suttogsz de másokat ne zavarj. Nálunk az egyik előadáson még repülőt is dobáltak a tanár nem nagyon vette észre annyira belemerült az anyagba szóval vannak igen pofátlan diákok egyetemen is.
2015. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Én rendesen szeretnék majd minden előadáson figyelni (most kezdem az egyetemet), csak olyan válaszokat láttam itt gyakorin, hogy kicsit elámultam, ezért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés:)

Az első kivételével mindenkit felpontoztam.

2015. aug. 27. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!