Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vett fel innen valaki diákhite...

Vett fel innen valaki diákhitelt? Lenne egy kérdésem

Figyelt kérdés

Főleg azokhoz szól a kérdés, akik már legalább 1 évvel ezelőtt kötöttek diákhitel szerződést.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy szokott a Diákhitel Központ vagy a Diákhitel Direkt postán küldeni levelet? Azért lenne fontos tudnom, mert velünk lakik a nagymamám, és nem szeretném ha ő tudna erről. A szüleim tudják, ők beleegyeztek, hogy DH-t vegyek fel, mert sajnos csak így tudjuk finanszírozni az egyetemet. A mamám viszont nagyon kiakadna ha megtudná. (Ami persze jogos lenne valamilyen szinten..)


A Diákhitel Direkten miután beléptem az "értesítési csatornát" álállítottam postairól elektronikusra. Ebben az esetben minden tájékoztatás elektronikusan fog jönni, és semmit sem fognak küldeni postán?


Bocsi a buta kérdésért. Remélem valaki tud válaszolni :)



2015. aug. 27. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A fizetés megkezdése előtt fogsz kapni egy valós levelet is.
2015. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az egyetemem hallgatói központjában vettem fel szabad felhasználású diákhitelt, nekem nem küldtek semmilyen levelet.
2015. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!