Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olaszt, vagy franciat tanuljak...

Olaszt, vagy franciat tanuljak, ha kesobb muveszeti teruleten szeretnek dolgozni, vagy pl. egy muzeumban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
érdemes mindkettőt.
2015. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ha van lehetőséged, akkor valóban érdemes mindkettőt (bár nem egyszerre). Ha választanod kell, akkor függ attól is, hogy lényegében milyen munkát képzelsz el magadnak. Én amondó vagyok, hogy a franciával sosem lehet mellé lőni, turisztikai helyeken is sokszor örülnek, ha véletlenül beszéled. Később még mindig meg tudsz tanulni olaszul, francia után kisujjból kirázod :)
2015. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad szerintem a francia egyelőre. Művészettörténész leszek egyébként. :))
2015. szept. 1. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező melyik suliban tanulsz?:)
2015. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ELTE BTK[szabad bölcs.] most megyek majd mesterre
2015. szept. 1. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!